לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

ברצוני להמליץ על ליאור עזוז - שרותי מחשוב. החברה שלנו עובדת מזה תקופה עם ליאור, גם ברכש חומרה וגם בשירות בפתירת בעיות . ליאור מקצועי, אמין, ישר בצורה מוחלטת. זמין תמיד למציאת פתרונות לבעיות וקשוב לצרכינו. הנני ממליצה מכל הלב עליו כאיש מקצוע מהשורה הראשונה. לימור

לימור, סוכנות נסיעות.

פגשתי באדם בעל מקצועיות וידע מרובים, עוזר בכל שעה, מקדיש את זמנו ומרצו ללקוחותיו, בעל ידע נרחב בתחום, אמין, ישר. שמחה שהכרנו אדם כשרוני ביותר. מאמינה שירחיב אופקים נרחבים בתחום המחשוב.

רונית, משרד עורכי דין.


ליאור הוא קודם כל מקצוען, בעל ידע נרחב ושליטה בתוכנות ובחומרות גם מעבר לנדרש בתחומו. מעבר לאדיבות, השירותיות, האכפתיות והמהירות שמאפיינות את העבודה של ליאור באופן עקבי, התרשמנו עמוקות מהיכולת שלו להתאים את עצמו, ברמה האנושית, ואת אופן השירות שמציע, ברמה המקצועית, לצרכי החברה שלנו. ניכר ללא ספק עד כמה חשוב לו שהכול יהיה ברור, נהיר ומטופל עד הסוף. בעידן שבו אנחנו נמצאים, תקלות מחשב ותקשורת יכולות להרוס יום עבודה שלם אפילו, והן מוציאות מכולנו לעיתים את הצד הרע ביותר באישיות שלנו. ליאור אשף בהכלת המצבים האלה ויודע לטפל בהם בקור רוח וברגישות יוצאי דופן.

סיון, משרד הפקות.

מעוניין/ת בחבילת מחשוב מותאמת אישית?


info@a-zuz.co.il - 052-5513496